שאלות ותשובות

חשוב להדגיש כי הרושם הראשוני בדרך כלל הוא הקובע את האופן ממנו יתרשם המראיין, לכן יש להגיע מטופחים ונקיים. חובה על הגברים להגיע מגולחים ומסופרים, אלה שיגיעו עם ראסטות או בגדים בלויים ולא מסודרים עלולים למצוא עצמם ללא עבודה.

מסמכים מזהים- תעודת זהות ופרטי מספר חשבון בנק

בהליך הקליטה חשוב להצטייד בסבלנות. היום הראשון תמיד קצת ארוך ומעייף, וחשוב להבין כי ההליך לוקח 2-3 שעות, שמירה על איפוק וסבלנות יתרמו להליך קליטה בצורה חלקה ונעימה.

דיור לעובדים- בתי המלון מספקים דיור- חדר ממוזג ל-2 אנשים הכולל שירותים ומקלחת, מטבחון קטן, כשלכל אחד מהדיירים מיטה, ארון ושידה. המלון אינו מספק מצעים (סדין/שמיכה/כרית). מומלץ להביא עמך, או לרכוש באילת. כמו כן על העובד לדאוג לעצמו לכלי רחצה אישיים, ציוד אישי, מגבות, ביגוד אישי ונעלי ספורט בצבע שחור. מדיי העבודה יסופקו לעובד על ידי בית המלון המעסיק.

בתי המלון באילת דואגים לעובדים ל-3 ארוחות ביום לפחות, ארוחות טובות ומלאות. המלון מחייב את העובד בסכום של 5.06 ₪ על כל יום עבודה, כך שעובד יכול לאכול במלון מידי יום ואף בימי החופש ללא כל חיוב נוסף.

בתהליך הקליטה כל עובד מקבל כרטיס לנסיעה בקווי האוטובוס של חברת אגד באילת. הכרטיס הינו חופשי חודשי ומשמש את העובד בנסיעות לעבודה ובחזרה, כמו כן גם בזמנו החופשי. שירות ההסעות פועל 24 שעות ביממה וכן בסופי שבוע וחגים.

העובדים מקבלים משכורת בכל 9 לחודש לחשבון הבנק או בצ'ק, בהתאם לבקשת העובד. בנוסף, כל עובד מקבל תלוש שכר ופירוט שעות הנוכחות המתייחס לאותו חודש עבודה.

  • תעודת זהות + ספח תעודת שחרור (שלוש שנים שירות מלא בנים/ שנתיים בנות)
  • המלצות
  • דף קורות חיים
  • רישיון נשק ארגוני (במידה וקיים)- כרטיס חום/כרטיס ירוק
  • תעודת מאבטח (במידה וקיים)
  • הצהרת בריאות חתומה על ידי רופא משפחה.