חקירות

מחלקת חקירות - "מכון טל"

www.yanivtal.co.il

"מכון טל" הוקם בשנת 2010 על ידי יניב טל, לשעבר ראש מחלקת חקירות במשטרת ישראל.

יניב שירת כ-18 שנה במשטרת ישראל ומילא שורה ארוכה של תפקידים בתחום הבילוש והחקירות.
בין היתר, שימש כבלש ביחידה המיוחדת למלחמה בסמים במחוז הדרומי, כרכז מודיעין ביחידה המרכזית, מפעיל סוכנים, קצין מודיעין, קצין חקירות נוער וראש מחלקת חקירות.
טרם פרישתו ממשטרת ישראל, השלים יניב את לימודיו בבית ספר הבינלאומי לפוליגרף, והינו בעל רישיון לעסוק בחקירות פרטיות ממשרד המשפטים.

"מכון טל" נועד לתת מענה לצרכיהם של בעלי עסקים, מוסדות ופרטיים, תוך שימת דגש על רמת שירות גבוהה, מקצועיות ומעל הכל, אמינות ודיסקרטיות מלאים.
"מכון טל" שם לו למטרה להעניק ללקוח שירות מקצועי ואמין, תוך שימוש באמצעים טכנולוגים מהמתקדמים בעולם, על ידי צוות מקצועי ומיומן, בעל ניסיון עשיר בתחום.
בין לקוחותינו נמנים עסקים רבים ורשתות גדולות, אשר עושים שימוש בשירותינו באופן קבוע.

בן אדם נבדק בפוליגרף

שרותי "מכון טל"

פוליגרף:

למכון טל מכשיר פוליגרף מהמתקדמים בעולם.
הפוליגרף הינו מכשיר הנועד לקלוט תגובותיו הבלתי רצוניות של אדם, בכדי לבדוק האם הוא משקר.
הפוליגרף מבוסס על ההנחה שכאשר אדם משקר מתרחשים בגופו שינויים פיזיולוגיים בלתי נשלטים, כגון: עליה בלחץ הדם, שינוי בקצב הדופק ושינוי במוליכות החשמלית של הגוף. כיום, תודות לטכנולוגיה המתקדמת, אחוזי הדיוק בבדיקות הפוליגרף עומדים על מעל ל 90%. אולם, תוצאות הבדיקה ואמינותה תלויות רבות בהכשרתו של הבודק, מקצועיותו וניסיונו.

השימוש בפוליגרף הפך לנפוץ מאוד בשנים האחרונות והוא משמש ככלי עבודה לבעלי עסקים, אשר נוהגים לבצע בדיקות תקופתיות לעובדים בנושאי גניבות, מעילה באמון, הדלפת מידע חסוי ולשם הרתעה. בדיקת הפוליגרף אף בודקת אמינותם של עובדים בטרם קבלתם לעבודה והיא מסייעת למעסיק לקבל מידע מדויק יותר לגבי מועמד לעבודה- מידע אותו לא ניתן לגלות באופן בו מתבצע ראיון עבודה רגיל. לבדיקת הפוליגרף שימושים נוספים, כמו גילוי אמת / שקר וכאשר ישנן גרסאות סותרות. לדוגמא- הטרדות מיניות, אלימות במשפחה, חשד לבגידה של אחד מבני הזוג או בחשד לביצוע עבירה.

שרותי בדיקות הפוליגרף :

בדיקות תקופתיות לעובדים
בדיקות בענייני אישות –חשד
לבגידה של אחד מבני הזוג
בדיקת אמינות מועמדים
בטרם קבלה לעבודה
מהימנות עובדים
אלימות במשפחה
הטרדות מיניות ומעשים מגונים

חקירות:

משרדנו עוסק במגוון חקירות פרטיות בשיתוף פעולה עם משרד חקירות מהגדולים בארץ, ועוסק בתחומי חקירות שונים:

ביצוע חקירות ומעקבים לאיסוף מידע כללי וסחרי אודות גופים, אנשים וחברות, איתור אחזקות רכוש ונכסים, קשרים עסקיים וכו'. מידע זה נחוץ לשם קבלת החלטות טרם התקשרות עסקית או לשם גביית חובות ו/או בסכסוכים אזרחיים ו/או בין בני זוג.

למשרדנו ניסיון רב בחקירה ומעקב בנושא אישות. דו"ח החקירה המפורט אותו אנו מספקים מסייע רבות ללקוח, בכל סכסוך בין בני הזוג, הן בבית המשפט והן בבית הדין הרבני.

בגידות, איתור חשבונות, נכסים וזכויות כספיות. לעיתים קרובות, ממצאי דו"ח החקירה מביא לסיום מהיר של סכסוך בין בני הזוג.

משרדנו מעניק באופן שוטף שירותי לקוח סמוי למגוון רחב של חברות ועסקים.  שירות זה מסייע לבדוק את השירות אותו מעניקים עובדיו ללקוחות בתי העסק ועל ידי כך להביא לכדי שיפור את הישגיו העסקיים. בנוסף, באמצעות שירות זה ניתן לאסוף מידע אודות המתחרים, דרכי הפעולה והתנהלותם.

לאור ריבוי חשיפות של מקרי התעללות בילדים / במבוגרים סיעודיים הפך שירות חקירה סמויה זו למבוקש מאוד באמצעותו נחסכת עוגמת נפש רבה, ובעיקר- הנזק וסבל למטופלים.

ברשותנו מגוון אמצעים למעקב סמוי וגלוי המאפשרים לבדוק את המטפלים שנשכרו לטיפול בטרם הקבלה לעבודה ובמהלך העבודה. כמו כן, השירות גם ניתן בתחקור עובדי משק בית.